• Facebook - kosmetyczka Katowice Youtube - kosmetyczka Katowice Instagram - kosmetyczka Katowice

  785 559 091

 ul. Kochanowskiego 12, 40-035 Katowice

Menu

O nas

Nasz gabinet znajduje się w samym sercu miasta Katowic. Gwarantujemy państwu usługi na najwyższym poziomie. Dokładamy wszelkich starań aby zabiegi były nie tylko przyjemne ale również skuteczne. Każdego klienta traktujemy indywidualnie.

Personel zatrudniony w Just Beauty maja wieloletnie doświadczenie w pracy a pracę traktują jako swoją pasję, co przekłada się na jakość usług oraz atmosferę panującą w salonie.Wszyscy klienci naszego salonu mogą liczyć na bezpłatne konsultacje kosmetologiczne oraz fachowe doradztwo pod względem pielęgnacji domowej czy problemów skórnych.

W naszym salonie kładziemy duży nacisk na czystość, dezynfekcję oraz medyczną sterylizację sprzętów oraz narzędzi. 

Serdecznie zapraszamy do Just Beauty, będzie nam bardzo miło gościć Państwa w naszym salonie.

 

Justyna Sobczak

Dyplomowana kosmetyczka z wieloletnim doświadczeniem.
Ukończyła Międzynarodową Akademie Kosmetyki z wynikiem wyróżniającym.
Swoja przygodę kosmetyczna rozpoczęła od pielęgnacji dłoni oraz paznokci następnie ukończenia specjalizacji o kierunku specjalistycznej pielęgnacji stóp czym jest podologia.
Nieustannie poszerza swoja wiedzę uczestnicząc w licznych sympozjach kosmetologicznych, szkoleniach podnoszących kwalifikację jak i targach branżowych.
Największa przyjemność przynosi jej pielęgnacja twarzy oraz ciała kiedy praca daje fantastyczne efekty końcowe klientom.

W pracy przyświeca jej myśl:

… jeśli się nie rozwijasz oznacza że stoisz, jeśli stoisz oznacza że się cofasz!

Alina Lempart

Dyplomowana kosmetyczka, instruktor praktycznej nauki zawodu oraz szkoleniowiec z wieloletnim doświadczeniem z dziedziny kosmetologia ciała. Z wielkim oddaniem wykonuje swoją pracę , która jest jej pasją. Specjalizuje się w pielęgnacji twarzy i ciała. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. Zwolenniczka stosowania kosmetyki pozytywnej oraz holistycznego podejścia do klienta. Swoją pozytywną energia oraz optymistycznym podejściem do życia dzieli się z innymi.

Motto przewodnie, które towarzyszy jej w pracy to:

... piękno jest w każdym z Nas, wystarczy je tylko odnalezć :)

 

Magister kosmetologii, profesjonalny Make-up artist, absolwentka Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach oraz Szkoły Wizażu - Artystyczna Alternatywa w Krakowie. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych pokazach, szkoleniach oraz kongresach z branży Beauty. Otwarta na nowe wyzwania. Dzięki wiedzy oraz pasji potrafi zawsze doradzić oraz zrozumieć problemy z jakimi zgłasza się klient. Duży spokój, empatia oraz zrozumienie pomaga jej jak najlepiej spełniać zadania kosmetologiczne.

Motto jakie jej przyświeca w pracy codziennej to:

... każdego dnia patrzeć i widzieć , satysfakcję oraz zaufanie jakim obdarza Mnie klient.

 

 

 

Facebook Twitter Google+ Pinterest