• Facebook - kosmetyczka Katowice Youtube - kosmetyczka Katowice Instagram - kosmetyczka Katowice

  785 559 091

 ul. Kochanowskiego 12, 40-035 Katowice

Menu

O nas

Nasz gabinet kosmetologiczny znajduje się w samym sercu miasta Katowice w zabytkowej kamienicy. Gwarantujemy państwu usługi na najwyższym poziomie. Dokładamy wszelkich starań aby zabiegi były nie tylko przyjemne ale również skuteczne. Każdego klienta traktujemy indywidualnie.

W gabinecie JUST BEAUTY zatrudniamy specjalistów dla których praca kosmetologa to prawdziwa pasja. Nasz personel nieustannie się szkoli, podnosząc swoje kwalifikacje, aby zapewnić klientom usługi na najwyższym poziomie. Dzięki temu możesz być pewien(a), że oddajesz się w ręce profesjonalistów, dla których doskonałość w świadczeniu usług kosmetologicznych to priorytet.

Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu JUST BEAUTY, gdzie dbamy o Twoje piękno i dobre samopoczucie. 
Czekamy na ciebie z uśmiechem!

Justyna z zespołem :)

 

Alina Lempart

Jestem dyplomowanym kosmetologiem z bogatym doświadczeniem, szczególnie w obszarze terapii przeciw starzeniowych z dużym naciskiem na zdrową i promienną  skórę. Moja pasja do zdrowego stylu życia , mody i psychologii wyrażą się w mojej pracy, gdzie holistyczne podejście do piękna i zdrowia klientów odgrywa kluczową rolę. Moja wiedza i zaangażowanie gwarantują wysoka jakość usług oraz indywidualne podejście do klienta.

 

Renata Starowicz

Jestem kosmetologiem i fizjoterapeutą ze specjalizacją w Kosmetologii Estetycznej. Pracuje w nurcie holistycznym z indywidualnym podejściem do klienta.

Posiadam wieloletnie doświadczenie, nieustannie poszerzam swoją wiedzę poprzez zgłębianie najnowszych medycznych publikacji o innowacjach w świecie kosmetologii. Biorę udział w szkoleniach z zakresu kosmetologi estetycznej. Moje zainteresowania obejmują zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej stymulujących skórę, takie jak np. stymulatory tkankowe.

Jako kosmetolog i fizjoterapeuta jest zwolennikiem terapii łączonych takich ich jak: terapie manualne, kosmetologia estetyczna w indywidualnym planie pielęgnacji dla każdego klienta.

Specjalizuję się w kosmetologii estetycznej oraz masażach liftingujących, takich jak kobido oraz masaż transbukalny.

Facebook Twitter Google+ Pinterest